Mycie elewacji i dachów

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – brzmi polskie przysłowie. Elewacja budynku czy jego dach to na pewno swoistego rodzaju wizytówka gospodarza. Firma MALCO jest do Państwa dyspozycji – usuniemy zabrudzenia i zabezpieczymy powierzchnię na długie lata!

Firma MALCO dba o bezpieczeństwo czyszczonych i zabezpieczanych powierzchni elewacji oraz dachów. Stosujemy najnowocześniejsze technologię mycia niskociśnieniowego, co pozwala na uzyskanie znakomitego efektu przy całkowitym bezpieczeństwie czyszczonej powierzchni. Nasza metoda nie powoduje odbarwień. Używamy do tego specjalistycznych produktów chemicznych i specjalistycznych, bardzo precyzyjnych urządzeń dozujących.

Najczęstszymi zanieczyszczeniami spotykanymi w naszej pracy są: glony, zabrudzenia chemiczne różnego typu, np. smary i oleje, różnego typu wykwity krystalizujące czuy najpopularniejsze zanieczyszczenia spowodowane warunkami atmosferycznymi. W przypadku pokryć dachowych są to wszelkiego typu porosty, mchy i oczywiście, jak w przypadku elewacji, zanieczyszczenia uwarunkowane zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Po wykonanych pracach myjąco – oczyszczającysch stosujemy powłoki zabezpieczająco – impregnujące, które na wiele lat zapewnią bezpieczeństwo budynku. Polecanymi przez nas preparatami są środki firm: KNAUF, CERESIT oraz BOLIX.

Każda z naszych ofert, jak i ta dotycząca mycia dachów i elewcji, jest skierowana do Klienta indywidualnego oraz wszelkich firm i instytucji.

Zamów bezpłatną ekspertyzę i wycenę – nasi specjaliści sa do Waszej dyspozycji.

Zespół MALCO