Hydrodynamiczne malowanie natryskowe

Firma MALCO specjalizuje się w nowoczesnej metodzie malowania wszelkich powierzchni za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Metoda malowania natryskowego hydrodynamicznego (ze względu na swoje walory ekonomiczne i estetyczne) jest coraz chętniej stosowaną techniką. Jej wydajność oraz czas pracy przy pomocy tej metody, stawia ją obecnie na pierwszym miejscu wsród technik malowania wnętrz. Doskonale sprawdza się w przypadku malowania dużych powierzchni. Natrysk farby wykonany za pomocą agregatu i stosowaniu dysz o różnym kształcie zapewnia idealnie gładką powierzchnię, nieporównywalną z powierzchnią malowaną przy pomocy tradycyjnego wałka, szczotki czy pędzla.

W swojej pracy stosujemy profesjonalne agregaty malarskie firmy GRACO, jednego z wiodących producentów sprzętu, systemów, produktów i technologi do transferu płynów. Firma Graco dostarcza m.in. sprzęt do rozpylania powłok wykończeniowych czy powłok ochronnych, który od wielu lat wyznacza standardy jakości w branży budowlano – remontowej. Urządzenia te pozwalają uzyskać nieosiągalne, w stosunku do innych metod i urzadzeń, efety wizualno – estetyczne charakteryzujące się jednolitą powierzchnią o wyjątkowej gładkości. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki sprężaniu w agregacie farby do ciśnienia ok. 200 bar i zastosowaniu perfekcyjnie wykonanych dyszy natryskowych. Przy pomocy tego urzadzenia nasz wykwalifikowany i doświadczony personel wykonuje prace szybciej, dokładniej i wydajniej, co pozwala zaoszczędzić czas, materiał a co za tym idzie Państwa pieniądze.

Do wykonywania natryskowych prac malarskich wykorzystujemy farby najlepszych i sprawdzonych producentów takich jak: Flügger, Tikkurila, Greinplast, Beckers, Dulux, Śnieżka czy Dekoral. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość malowanej powierzchni i pewność powtarzalności procesu malowania.

Na malowanie hydrodynamiczne natryskowe składa się bardzo wiele czynników decydujących o wycenie prac. Są to m.in. wielkość powierzchni oraz stopień dostępności do niej, jak również różnica w cenach farb poszczególnych producentów. Wobec powyższego, wszystkie wyceny zawsze ustalane są indywidualnie z Klientem.

Serdecznie zapraszamy!