Gładzie polimerowe natryskowe i tradycyjne

Przygotowujemy ściany do malowania i tapetowania metodami: tradycyjną oraz maszynową. Stosując tradycyjną metodę szpachlowania i gładzenia uzyskujemy powierzchnię ścian i sufitów doskonale przygotowaną na nałożenie ostatecznej warstwy dekoracyjnej. W tym procesie zajmujemy się oczyszczeniem, gruntowaniem i uzupełnianiem ewentualnych ubytków oraz nierówności powierzchni.

W naszej pracy wykorzystujemy środki gruntujące oraz masy (gipsy) szpachlowe i naprawcze renomowanych producentów. Przy nakładaniu masy używamy techniki ręcznej lub maszynowej. Po gruntowaniu i wstępnym gipsowaniu oraz usunięciu głównych nierówności nakładamy drugą warstwę i stosujemy gładzenie ostateczne. Tak wykonany proces gwarantuje idealną powierzchnię przygotowaną do malowania lub tapetowania pomieszczenia.

Firma MALCO zawsze stara się rozwijać, co ma przełożenie we wdrażaniu nowych metod wykonywania prac. Chcielibyśmy zaproponować wykonanie dla Państwa gładzi polimerowych metodą hydrodynamiczną przy pomocy specjalistycznego agregatu GRACO.

Ta nowoczesna metoda zapewnia szybkość prac i oszczędność materiałów, co ma istotne znaczenie w przypadku pokrywania gładzią bardzo dużych powierzchni. Dzięki zastosowaniu natrysku mechanicznego, nałożona polimerowa masa gipsowa tworzy powierzchnię idealnie gładką, praktycznie niemożliwą do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod. Jak pokazuje doświadczenie, powierzchnia uzyskana w sposób hydrodynamiczny jest dużo bardziej przyczepna dla farb niż ma to miejsce przy gładziach wykonywanych ręcznie.

Efekt ten jest uzyskiwany dzięki sprężaniu w agregacie masy gipsowej do ciśnienia ok. 200 bar i zastosowaniu perfekcyjnie wykonanych dyszy natryskowych. Przy pomocy tego urzadzenia nasz wykwalifikowany i doświadczony personel wykonuje prace szybciej, dokładniej i wydajniej, co pozwala zaoszczędzić czas, materiał a co za tym idzie Państwa pieniądze.

Do wykonywania natryskowych gładzi polimerowych wykorzystujemy materiały najlepszych i sprawdzonych producentów takich jak: Flügger, Caparol, Atlas, Knauf, Śmig, Baumit oraz Majsterpol. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość powierzchni i pewność powtarzalności procesu wykonywania gładzi.

Na wykonanie głądzi polimerowej natryskowej składa się bardzo wiele czynników decydujących o wycenie prac. Są to m.in. wielkość powierzchni oraz stopień dostępności do niej, jak również różnica w cenach gładzi polimerowych poszczególnych producentów. Reasumując, w każdym wypadku ceny ustalane są indywidualnie z Klientem.

Serdecznie zapraszamy!